Концепція

Успіх — це наш сервіс і компетенція


Альфа-Пласт є одним з лідерів в області підбору, впровадження та постачання спеціальних, інженерних, високотемпературних, антифрикційних і негорючих полімерів і компаундів для харчової, авіаційної, приладобудівної, машинобудівної та полімерної галузей України, Республіки Білорусі і Молдови. Ми знаходимо найбільш оптимальні рішення по кожній інженерно-технічної задачі поставленої нам клієнтом і часом.

Поставляються нами продукти і послуги ідеально        відповідають запитам клієнтів

Ми створюємо і дорожимо довгостроковими відносинами

Співпраця з діловими партнерами
Спільно ми вирішимо всі завдання

У взаємодії з клієнтами, діловими партнерами і інженерно-технічним персоналом ми спираємося на професіоналізм, технічну грамотність, знання, відкритість і чуйність. Основою нашої концепції є адекватна оцінка ринку і технічних можливостей всіх учасників бізнес-процесу, віра то, що «нерозв’язних завдань не буває» і впевненість життєздатності та економічної доцільності кінцевого продукту.

Сервіс, запропонований нашою компанією, є основою рушійною силою в розвитку Групи наших підприємств і завдяки наданим сервісу, ми домоглися провідних ролей в нашому сегменті ринку. Завдяки постійному і довгостроковому співробітництву з провідними світовими виробниками, відстеження світових інновацій і технологій, а так само впровадження всього перерахованого вище на внутрішньому ринку і ринках СНД, була зароблена репутація нашої компанії, що стало гарантією стабільності в умовах останніх років. Ми пережили багато банків і нам все так же довіряють. Ми використовуємо свій багаторічний досвід для ефективного руху вперед.

Відповідальність при взаємодії з партнерами
Ми створюємо і дорожимо довгостроковими відносинами

Ми усвідомлено, з високою відповідальністю, підходимо до клієнтів і ділових партнерів. У будь-яких ситуаціях ми дотримуємося даних зобов’язань і вважаємо за краще не шукати одномоментні легкі шляхи, а намагаємося створювати і отримувати натомість тривалі, взаємовигідні, стабільні відносини. Як колектив, ми несемо взаємну відповідальність і працюємо над розвитком компанії в цілому і кожного співробітника окремо. Завдяки гнучкому підходу до вирішення завдань ми створюємо максимально просторе поле для самостійної та успішної роботи співробітників. У зв’язку з вищепереліченим, кожен співробітник нашої компанії, максимально відповідально ставиться до роботи і його особиста ініціатива і нестандартний підхід дозволяє домагатися нових цілей.


Успіх нашої компанії

Перебуваючи в постійному русі, контактуючи з інноваційними компаніями та творчими людьми по всьому світу, ми знаходимося в процесі розвитку і вдосконалення світового ринку пластмас і полімерів. Мотивуючи наших співробітників ми забезпечуємо собі стійке положення на ринку впевненість в наше спільне майбутнє. Наша концепція, умови роботи і позиція на ринку дозволяє нам просувати технології та інновації на ринку пластмас і полімерів не тільки України, але і на ринку Молдови і Республіки Білорусі.

uk Ukrainian
X