Ідентифікації полімерних матеріалів і композицій:

Asset 6

Визначення складу полімерів, пластичних мас, гум і лакофарбових покриттів. Ідентифікація включає поділ композиту на складові компоненти і визначення їх хімічного складу і гранулометричних характеристик (у разі наповнювачів) методами інфрачервоної спектроскопії, дифрактометрії, хроматографії, скануючої електронної та оптичної мікроскопії. Також застосовуються препаративні методи і спеціальні методи, які підходять для кожної конкретної композиції.

Консультації по технологічній та економічній оптимізації існуючих композицій:

Asset 4

Проводяться для полімерних композицій типу пластичних мас і лакофарбових матеріалів. Включають вибір постачальників хімічної сировини, при необхідності експериментальну оптимізацію експлуатаційних властивостей матеріалу.

Проектування композицій із заданими властивостями:

Asset 5

Грунтуючись на технічних вимогах Замовника, проводимо вибір найбільш підходящого складу композиційного матеріалу з класу пластичних мас і лакофарбових покриттів. Вимоги можуть бути сформульовані Замовником самостійно або у співпраці з фахівцями кафедри. Технічні характеристики можуть бути також попередньо отримані за результатами дослідження аналогічного матеріалу.

uk Ukrainian
X